Oficjalny Polski dystrybutor firmy Speedcar, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie samochodów wyścigowych do dyscypliny Autocross oraz wyścigów górskich.

Obecnie Speedcar produkuje modele pod nazwa Xtreme, Wonder oraz TTX (przeznaczone do dyscypliny Autocross), oraz GTR (wyścigówka budowana w specyfikacji do wyścigów górskich).

Speedcar osiągnał wiele zwycięstw zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, z kilkoma tytułami w hiszpańskich Mistrzostwach Autocross jak również w Mistrzostwach Hiszpanii Wyścigów Górskich.
Wszystkie modele Speedcar zostały w całości zaprojektowane i zbudowane w obiektach Industriaz Lahoz w Hiszpanii, a ich sukces, zarówno sportowy, jak i komercyjny, pokazuje jak dużą liczbę samochodów wyścigowych Speed Car można spotkać w każdym czempionacie krajowym dookoła świata.

W związku z rozwijającą się dyscypliną Autocross w Polsce, oferujemy wynajem na zawody, testy dla zawodników, imprezy sportowe dla firm, wszystko objęte profesjonalną obsługą oraz wsparciem technicznym podczas wydarzenia.


OFERTA CROSSKARTY

Skontaktuj się z nami

crosskart@msf-sopot.pl / +48 698 245 528

facebook.com/MotorsportFactory

idm 6.38 patchfl studio 12 full version crackkey avast 2018xfer cthulu